Panele fotowoltaiczne Q Cells

Panele fotowoltaiczne Q Cells zostały wyprodukowane przez jednego z największych producentów paneli na świecie – Hanwha Q Cells. Jest to niemiecko koreańskie przedsiębiorstwo, które rozpoczęło działalność w 1999r. Firma ta jest zaliczana do grupy tak zwanej Tier 1 – co oznacza wysokiej jakości produkty i możliwości finansowe. Producent ten działa bardzo rzetelnie.

Fotowoltaiczne panele Q Cells – rodzaje

Q Cells panele to bez wątpienia jedne z najlepszych na rynku. W trosce o zadowolenie klientów producent Q.Cells oferuje różnego rodzaju panele Q Cells. Dzięki temu nasi klienci mają szeroki wybór – według indywidualnych preferencji. Niemniej jednak wszystkie propozycje wykonane są w technologii Q. Antum i Q. Antum Duo. Wśród dostępnych modeli na szczególną uwagę zasługuje:

  • panele Q.Cells Q.Peak Duo-G5 315-330 – rodzaj modułu monokrystaliczny, 25-letni okres gwarancji, wysoka moc wynosi aż 320,
  • panele Q-Cells Q-Peak G5.1 310 MONO 310W – to wydajne i nowoczesne panele, które osiągają do 310 W wydajności, zastosowanie technologii Anti Lid zwiększa wydajność całego systemu.

Warto podkreślić, że większość paneli Q Cells jest liderami w świecie fotowoltaiki pod względem sprawności. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie któregoś rodzaju Q Cells lub innych paneli, koniecznie skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Co wyróżnia panele fotowoltaiczne Q Cells na tle konkurencji?

Panele fotowoltaiczne Q Cells

Panele fotowoltaiczne Q Cells produkowane są w technologii Q.Antum, dzięki temu cechują się one wieloma zaletami. Wśród nich są między innymi:

  • niskie koszty BOS,
  • niższy koszt energii elektrycznej,
  • współczynnik sprawności do 20,4%,
  • optymalne zyski energii, niezależne od pogody,
  • wysoka wydajność,
  • 12-letnia gwarancja na produkt i 25-letnia liniowa gwarancja wydajności.

Zatem solidne wykonanie, wysoka jakość materiałów, wysoka odporność na obciążenie to cechy charakteryzujące
Q Cells panele fotowoltaiczne
.

Dlaczego panele fotowoltaiczne Q Cells są coraz bardziej popularne?

Q Cells panele fotowoltaiczne należą do grupy Tier 1. Co oznacza, że stosowany jest zintegrowany system produkcji. Dzięki temu firma ma kontrole na każdym etapie produkcji, inwestowane są ogromne środki na badania i rozwój. Z kolei systemy produkcyjne paneli Q Cells są dość mocno zautomatyzowane, dlatego zmniejsza się ryzyko błędu. Warto zwrócić uwagę, że ogromna wiedza i doświadczenie to kluczowe czynniki, które przemawiają za wyborem paneli fotowoltaicznych Q Cells. Do produkcji tych modeli stosowany jest najwyższej jakości krzem, dzięki temu można cieszyć się ich wieloletnią żywotnością. Zatem panele fotowoltaiczne Q Cells to inwestycja na lata!